فلزیاب گلکسی

جدید ترین محصولات فلزیاب کلیه محصولات این شرکت از مرحله طراحی تا تولید در ایران صورت میگیرد. قطعات الکترونیکی و مکاترونیکی به کار رفته در این محصولات از بهترین انواع موجود دنیا میباشد. کلیه محصولات این شرکت دارای گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر در ایران هستند. کلیه مطالب این سایت از کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی میباشد و انتشار با ذکر منبع آزاد است.

کاتالوگ فلزیاب

کاتالوگ های محصولات فلزیاب را میتوانید در سایت فلزیاب طلایاب به آدرس www.tja777.ir مراجعه فرمایید و اطاعات کاملتر را دریافت بفرمایید. منبع اطلاعات ذکر شده کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی با کسب مجوز

کانال ما در تلگرام

کانال ما در تلگرام ادرس ربات تلگرام @FELEZYABBOT یا شماره 09123800094 را در گوشی همراه خود ثبت یا SAVE نمائید درخواست کاتالوک ارسال نموده تا از طریق تلگرام برای شما ارسال گردد یا سئوالات خود را مطرح نمائید تا از طریق تلگرام پاسخ داده شود. شما میتوانید. آخرین اطلاعات ما را در کانال felezyaban مشاهده بفرمایید..

گنج یابی یا شکار گنج از مواردی میباشد که اشخاص به ندرت گنج کاوش خواهند نمود و اشکار سازی مرکز یک هدف قدیمی یا گنج طلا با تمامی سیستمهای فلزیاب یا طلایاب یا گنج یاب  دنیا در کانال انحرافی واقع میگردد و اپراتور نمی تواند مرکز یک هدف باستانی را براحتی مشخص نماید.

متاسفانه بعضی افراد و اشخاص که اقدام به خرید فلزیاب یا طلایاب یا گنج یاب  یا دوربین حرارتی راداری ومعدنیاب و رادار زمینی دستی یا هر نوع سیستم فلزیاب یا طلایاب یا گنج یاب مینمایند فکر میکنندکه با این سیستمها فلزیاب یا طلایاب یا گنج یاب  براحتی میتوانند گنج مورد نظر خود را کاوش نمایند که اینچنین نمی باشد و امکان موفقیت در رابطه با کاوش گنج درصد بسیار کمی میباشد. 

فلزیاب انتنی یا طلایاب انتنی یا گنج یاب انتنی یا سیستم انتن دار از وضعیت رادار تبعیت مینماید که از دسته رادار زمینی دستی میباشد که در دوربین حرارتی راداری یا رادار حرارتی دستی نیز بکاربرده میشود و سیستمهای انتن دار یا فلزیاب انتنی یا طلایاب انتنی یا گنج یاب انتنی مدلهای گوناگون دارا میباشند.

 عملیات بر روی یک نقطه نیازمند تجربه کافی و جامع برای کاوش هدف واقعی از هدف غیر واقعی میباشد.