فلزیاب گلکسی

جدید ترین محصولات فلزیاب کلیه محصولات این شرکت از مرحله طراحی تا تولید در ایران صورت میگیرد. قطعات الکترونیکی و مکاترونیکی به کار رفته در این محصولات از بهترین انواع موجود دنیا میباشد. کلیه محصولات این شرکت دارای گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر در ایران هستند. کلیه مطالب این سایت از کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی میباشد و انتشار با ذکر منبع آزاد است.

کاتالوگ فلزیاب

کاتالوگ های محصولات فلزیاب را میتوانید در سایت فلزیاب طلایاب به آدرس www.tja777.ir مراجعه فرمایید و اطاعات کاملتر را دریافت بفرمایید. منبع اطلاعات ذکر شده کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی با کسب مجوز

فلزیاب تغییرصدا زمینه مجزا و تفکیک شده برای هر نوع فلزمانند طلا و نقره و اهن و مس و روی و اهن و الومینیوم و نیکل را در صورتی دارا میباشد که از نوع فلزیاب فرکانس القایی یا فلزیاب جذبی با تنظیمات ابعاد هدف IND SIZE و تفکیک با عدد VDI یا تنظیمات صدا از نوع کلید PU/TON وتن اجاست TONE ADJUST و AUDIO DISC و AUDIO MODE و TARGET  میباشد

 در سیستمهای که فرکانسی یا جذبی میباشند صدا یکسره و یکنواخت ظاهر میگردد که در اثر برخورد با هدف صدا افزایش یا کاهش میابد و این دسته سیستمها فلزیاب دارای تنظیم تفکیک و تشخیص EDIT یا VDI DISC و سطح و حجم ترشهولد THRESHOLD یا تارگت ایکس TARGET X نیز میباشد و بیشتر مواقع دارای تنظیم تن اجاست TONE ADJUST نیزهستند که نوع شدت و پالس PULSE و تن TONE یا ریز و تند بودن صدا را اپراتور میتواند تعیین نماید.

تنظیمات صدا بر روی سیستمهای دارای صدا در سیستمهای گوناگون میتواند با همدیگر متفاوت باشد.

سیستمهای بیصدا نیز طراحی گردیده است که با تغییر تنظیمات مربوط به صدا به حالت صدا یکسره تبدیل میگردد و تغییر صدای ان با سیستمهای فرکانسی یا جذبی نزدیک به هم میباشد با این تفاوت که در سیستمهای صدا یکسره جذبی یا فرکانسی اپراتور میتواند تنظیمات تفکیک و تشخیص EDIT یا VDI DISC و سطح و حجم ترشهولد THRESHOLD یا تارگت ایکس TARGET X را نیز تعیین نماید.