فلزیاب گلکسی

جدید ترین محصولات فلزیاب کلیه محصولات این شرکت از مرحله طراحی تا تولید در ایران صورت میگیرد. قطعات الکترونیکی و مکاترونیکی به کار رفته در این محصولات از بهترین انواع موجود دنیا میباشد. کلیه محصولات این شرکت دارای گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر در ایران هستند. کلیه مطالب این سایت از کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی میباشد و انتشار با ذکر منبع آزاد است.

کاتالوگ فلزیاب

کاتالوگ های محصولات فلزیاب را میتوانید در سایت فلزیاب طلایاب به آدرس www.tja777.ir مراجعه فرمایید و اطاعات کاملتر را دریافت بفرمایید. منبع اطلاعات ذکر شده کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی با کسب مجوز

طلایاب اندروید نسبت به فلزیاب با برنامه ویندوز بسیار ضعیف میباشد و در صورتیکه علائم ارسالی سیستم فلزیاب که در اثر تنظیم پدید میاید فاقد تعادل تشخیص هدف واقعی در صحنه کار ‌باشد باعث اختلاف مابین سرعت موج یا جریان یا انرژی ارسالی و دریافتی میگردد که این تشخیص در یک فلزیاب تصویری که با برنامه نرم افزاراندروید کار میکند به وضوح قابل تشخیص و رویت نمی باشد و نمیتواند بطور کامل تصاویر را به وضوح ارائه نماید و برای این است که از برنامه نرم افزار اندروید در مگنتومتربیشتر بهره برده میشود  

در فلزیاب پیشرفته هر نوع تنظیم که به انجام میرسد باید متعادل با نوع همان هدف یا طلا باشد و در صورتیکه تنظیمات متناسب نباشد تعادل در تشخیص فلزیاب از بین میورد یا  آن میزان سرعتی که در برگشت موج یا جریان یا انرژی  بر روی سیستم فلزیاب تأثیر می‌گذارد برابر خواسته و تنظیم اولیه اپراتور نمی‌باشد موجب اختلال در تشخیص نوع هدف اصلی از دیگر منابع توسط پردازشگر سیستم فلزیاب میگردد و سیستم فلزیاب از شناسایی و تشخیص این هدف یا برگشت این‌گونه موج یا انرژی یا جریان که دارای تعادل مورد نیازش است و متعلق به هدف اصلی می‏باشد صرف‌‌ نظر نموده و نسبت به آن هدف خنثی عمل می‌نماید و امکان این که اهداف دیگر خود را به جای هدف اصلی به سیستم معرفی نماید افزایش می یابد در نتیجه تنظیمات نامتعادل باعث ایجاد خطا در تشخیص و تفکیک فلزیاب میگردد.

 طلایاب اندروید با برنامه اندروید عمل نموده و طلایاب همان فلزیاب است و نمی توان سیستم مخصوص طلا نامگذاری نمود و این فقط برای تبلیغ است و سیستمهای که دارای توان تفکک و تشخیص بنابر جدول تفکیک و تشخیص VDI SCALE میباشد میتواند هدف از نوع طلا را از دیگر فلزات اهنی و غیر اهنی با عدد VDI مجزا تفکیک نماید.

مشاهده کاتالوگ فلزیاب  WWW.TJA777.IR

 منبع کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی با کسب مجوز