فلزیاب گلکسی

جدید ترین محصولات فلزیاب کلیه محصولات این شرکت از مرحله طراحی تا تولید در ایران صورت میگیرد. قطعات الکترونیکی و مکاترونیکی به کار رفته در این محصولات از بهترین انواع موجود دنیا میباشد. کلیه محصولات این شرکت دارای گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر در ایران هستند. کلیه مطالب این سایت از کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی میباشد و انتشار با ذکر منبع آزاد است.

کاتالوگ فلزیاب

کاتالوگ های محصولات فلزیاب را میتوانید در سایت فلزیاب طلایاب به آدرس www.tja777.ir مراجعه فرمایید و اطاعات کاملتر را دریافت بفرمایید. منبع اطلاعات ذکر شده کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی با کسب مجوز

پیشرفته ترین گنج یاب دنیا را میتوان پیشرفته ترین فلزیاب دنیا از نوع فرکانس القایی یا فلزیاب جذبی با تفکیک دانست و در شرایطی که هر گونه سیستم فلزیاب دنیا متناسب با هدف یا طلا وموقعیت صحنه کار تنظیم نگردد موج یا جریان یا انرژی ارسالی دارای تعادل برای هم جهت شدن با سیگنال علائم هدف اصلی یا طلا نباشد موجب میگردد در زمان بازتاب برگشتی موج یا جریان یا انرژی هدف اصلی یا طلا فلزیاب برای تشخیص دچار ضعف میگردد

ضعف در تشخیص علائم ارسال شده فلزیاب باعث میگردد‏ که پرداز‏شگر سیستم فلزیاب  با موقعیت هدف و صحنه کار هماهنگ برای تشخیص هدف اصلی نباشد و سیستم فلزیاب اقدام به  معدلگیری و تشخیص اختلاف بین امواج جریان یا انرژی  ارسالی و امواج  و جریان و انرژی دریافتی پدید آمده مینماید و سیستم فلزیاب به هدف دیگر یا محلی که ایجاد اختلال نموده است واکنش نشان داده و محل اختلاف را به عنوان محل هدف یا مرکز هدف معرفی می‌نماید و در بعضی مواقع این نوع سیستم‌ها فلزیاب دنیا از هر نوع که باشد توسط مرکز آنتن یا کوئل یا سنسور خود موج یا جریان یا انرژی  را ارسال و توسط بدنه خود موج یا انرژی را دریافت می‌کنند.

 پیشرفته ترین گنج یاب دنیا را نمی توان معرفی نمود زیرا تمامی سیستمهای موجود دنیا در اصل و ذات فلزیاب هستند و دارای ذات نسبی میباشند و همین امر باعث میگردد که بکار بردن کلمه پیشرفته ترین گنج یاب دنیا یک استعاره تبلیغاتی برای جذب خریدار باشد و در اصل چنین مفهومی وجود ندارد.

مشاهده کاتالوگ فلزیاب  WWW.TJA777.IR

 منبع کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی با کسب مجوز