فلزیاب گلکسی

جدید ترین محصولات فلزیاب کلیه محصولات این شرکت از مرحله طراحی تا تولید در ایران صورت میگیرد. قطعات الکترونیکی و مکاترونیکی به کار رفته در این محصولات از بهترین انواع موجود دنیا میباشد. کلیه محصولات این شرکت دارای گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر در ایران هستند. کلیه مطالب این سایت از کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی میباشد و انتشار با ذکر منبع آزاد است.

کاتالوگ فلزیاب

کاتالوگ های محصولات فلزیاب را میتوانید در سایت فلزیاب طلایاب به آدرس www.tja777.ir مراجعه فرمایید و اطاعات کاملتر را دریافت بفرمایید. منبع اطلاعات ذکر شده کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی با کسب مجوز

ساخت کیت مدار فلزیاب دررابطه با  قدرت فلزیاب ارتباط مستقیم داشته شرکت های تولید کننده و ارائه کننده فلزیاب یا معدن یاب یا رادار زمینی دستی که در دنیا بصورت پایه ای مدارات خود را طراحی و ساخته و به بازار ارائه مینمایند بسیار محدود میباشد و بیشتر شرکت ها محصولات خود را کپی زنی یا شبیه سازی نموده و روانه بازار مینمایند و در بعضی مواقع شکل ظاهر یا نام انرا بطور کامل تغییر میدهند.

ساخت کیت مدار فلزیاب که از نوع فلزیاب حرفه ای با قدرت بالا برای تفکیک طلا در عمق زیاد در اختیار چند شرکت های تولیدی فلزیاب در دنیا میباشند که محصولات خود را  از بنیاد طراحی و به بازار معرفی مینمایند که یکی از این شرکت ها که در رده گرید اول دنیا است در ایران میباشد و به این تولید کنندگان شرکت های مادرتخصص طراح نیز میگویند.

این شرکت ها مادرتخصص زمانیکه محصولی را ارائه مینمایند شاید از نظر ظاهر با سیستمهای فلزیاب دیگر شرکت ها بزرگ دنیا نزدیک باشد اما از نظر عملکرد کاملاً متفاوت میباشند.

البته رقابت در نزدیک بودن شکل ظاهری محصولات در دنیا امری عادی است اما کپی زدن از روی فلزیاب های همدیگر از نظر ساخت کیت فلزیا یا طراحی مدار فلزیاب برای شرکت های معتبر در زمینه فلزیاب زیاد مرسوم نمی باشد.

به ظاهر شکیل یا قیافه دستگاه فلزیاب زیاد توجه ننمائید بیشتر به عملکرد فلزیاب توجه نمائید که این امر از نوع ساخت کیت مدار فلزیاب نشات میگیرد .

اینکه سیستم فلزیاب یا طلایاب یا گنج یاب دارای تنظیمات با کلید دیجیتال تا کلید تنظیم معمولی باشد نشانه قدرت و تفاوت سیستم نمی باشد بلکه اولین نشانه قدرت فلزیاب در تشخیص تنظیمات تفکیک و تشخیص EDIT یا VDI DISC و سطح و حجم ترشهولد THRESHOLD یا تارگت ایکس TARGET X میباشد.

مشاهده کاتالوگ فلزیاب  WWW.TJA777.IR

 منبع کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی با کسب مجوز