فلزیاب گلکسی

جدید ترین محصولات فلزیاب کلیه محصولات این شرکت از مرحله طراحی تا تولید در ایران صورت میگیرد. قطعات الکترونیکی و مکاترونیکی به کار رفته در این محصولات از بهترین انواع موجود دنیا میباشد. کلیه محصولات این شرکت دارای گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر در ایران هستند. کلیه مطالب این سایت از کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی میباشد و انتشار با ذکر منبع آزاد است.

کاتالوگ فلزیاب

کاتالوگ های محصولات فلزیاب را میتوانید در سایت فلزیاب طلایاب به آدرس www.tja777.ir مراجعه فرمایید و اطاعات کاملتر را دریافت بفرمایید. منبع اطلاعات ذکر شده کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی با کسب مجوز

کانال ما در تلگرام

کانال ما در تلگرام ادرس ربات تلگرام @FELEZYABBOT یا شماره 09123800094 را در گوشی همراه خود ثبت یا SAVE نمائید درخواست کاتالوک ارسال نموده تا از طریق تلگرام برای شما ارسال گردد یا سئوالات خود را مطرح نمائید تا از طریق تلگرام پاسخ داده شود. شما میتوانید. آخرین اطلاعات ما را در کانال felezyaban مشاهده بفرمایید..

قیمت انواع فلزیاب در بازار فلزیاب وجود دارد وقیمت فلزیاب را ازترکیب کاربرد نوع تنظیمات فلزیاب میتواند مشخص نماید وداشتن اطلاعات از وضعیت تنظیمات خریدار فلزیاب را در تشخیص قیمت انواع فلزیاب برای انتخاب فلزیاب کمک میکند و در صورتیکه اپراتور اطلاعات جامعی از نوع تنظیم فلزیاب در صحنه کار مورد نظر را داشته باشد سیستم فلزیاب میتواند هدف واقعی را کاوش نماید ودر صورتیکه اپراتور توانایی در تشخیص و تنظیم سیستم فلزیاب را به نظر خود در بالاترین حد نسبت به موقعیت صحنه کار و هدف قرار دهد اما ان تنظیم متناسب با صحنه کار و الیاژ هدف نباشد باز هم به دلیل سرعت نامتعادل امواج یا جریان و انرژی وعلائم که ناخواسته توسط اهداف همگن و صحنه کار ایجاد شده است سیستم فلزیاب  از تشخیص هدف اصلی که مورد نظر اپراتور میباشد منحرف میگردد و موجب می‌شود که حتی در مدل سیستم‌های فلزیاب کوئلی و آنتنی یا تصویری یا سنسوری نیز این شرایط بر روی صفحه LCD یا کامپیوتر و صفحه دیجیتال یا صدا و حرکت آنتن  به شکل هدف اصلی یا صدا و حرکت آنتن سریع  ظاهر شده و در عملکرد سیستم فلزیاب  تأثیر گذاشته و در چنین موقعیتی هدف غیر اصلی نیز به شکل یک هدف واقعی خود را  به سیستم فلزیاب نشان می دهد یا در مدل های فلزیاب تصویری به صورت یک تکه لکه پر رنگ یا کم رنگ یا تیره و روشن به نسبت نوع هدف اصلی و منظم و نامنظم بودن آن بر روی صفحه آشکار شده یا ظاهر می‌گردد و در تشخیص در مدل های صدادار یا آنتن‌دار نیز ممکن است سیستم فلزیاب به محلی غیرواقعی واکنش نشان دهد و اینگونه اشتباهات و خطاها و حالات بحرانی در هر مدل از رادار های زمینی دستی و فلزیاب و معدنیاب‌ها دنیا امکان دارد پیش بیاید و این واکنشهای پدید امده از منابع مزاحم به درصد یا میزان بالائی خود را شبیه انچه که اپراتور از هدف اصلی میخواهد نشان دهد و حتی این واکنش نسبت به تجربه اپراتور خیلی شبیه واکنشی باشد که اپراتور از هدف اصلی مورد نظر خود در مناطق دیگر در اثر تنظیمات متناسب با ان صحنه کار بدست اورده است و همین موضوع باعث اشتباه و خطا اپراتور در هدف واقعی از غیر واقعی گردد.

 قیمت انواع فلزیاب با همدیگر متفاوت است و این تفاوت از نوع عملکرد ان است اگر شخصی یا شرکتی فلزیاب را با قیمت نجومی و گران میفروشد نشانه توان ان سیستم فلزیاب نیست با انکه بعضی از فلزیاب ها دارای تنظیماتی متناسب نمی باشد که قیمت بالایی دارا باشد

برای خرید فلزیاب به نوع تنظیمات فلزیاب توجه نموده و در زمان خرید اموزش دیده و هدف طلا را در سطح و عمق پیدا نموده و توان سیستم فلزیاب را بدست اورید.