فلزیاب گلکسی

جدید ترین محصولات فلزیاب کلیه محصولات این شرکت از مرحله طراحی تا تولید در ایران صورت میگیرد. قطعات الکترونیکی و مکاترونیکی به کار رفته در این محصولات از بهترین انواع موجود دنیا میباشد. کلیه محصولات این شرکت دارای گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر در ایران هستند. کلیه مطالب این سایت از کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی میباشد و انتشار با ذکر منبع آزاد است.

کاتالوگ فلزیاب

کاتالوگ های محصولات فلزیاب را میتوانید در سایت فلزیاب طلایاب به آدرس www.tja777.ir مراجعه فرمایید و اطاعات کاملتر را دریافت بفرمایید. منبع اطلاعات ذکر شده کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی با کسب مجوز

فلزیاب نقطه زن یا طلایاب نقطه زن باید دارای تنظیمات به دو دسته باشد  ؛

تنظیمات اساسی یا تنظیمات پایه یا BASIC ADJUSTMENT

تنظیمات اختیاری یا PROGRAM OPTION

تنظیمات پایه BASIC ADJUSTMENT اندسته از تنظیمات در سیستم فلزیاب میباشد که توانائی عملکردی سیستم فلزیاب را تاحد ممکن برای نقطه زنی افزایش میدهد و همانگونه که از نامش پیداست پایه عملیاتی تنظیمات سیستم فلزیاب میباشد که بر روی عملکرد تشخیص سیستم فلزیاب نقطه زن یا طلایاب نقطه زن تاثیر بسزائی داشته که با بکار گیری صحیح سیستم فلزیاب میتوان توان واکنش سیستم فلزیاب را تا حد ممکن با وضعیت صحنه کار متعادل نمود و در اصطلاح به این نوع تنظیمات تنظیمات ماکرویوی نیز میگویند.

تنظیمات اختیاری یا PROGRAM OPTION  اندسته از تنظیمات در سیستم فلزیاب میباشد که بر روی تنظیمات پایه اساسی BASIC ADJUSTMENT تاثیر گذاشته و انچه که در تنظیمات پایه اساسی به صورت ظریف یا ریز به انجام نمیرسد تنظیمات اختیاری PROGRAM OPTION این موانع کم را تاحد ممکن کاهش میدهد یا تنظیمات اختیاری PROGRAM OPTION تغییرات جزئی در تنظیمات اساسی BASIC ADJUSTMENT را ایجاد مینماید و تنظیمات اختیاری PRO OPTION توانائی عملکردی سیستم فلزیاب را تاحد ممکن متعادل میسازد و همانگونه که از نامش پیداست عملیات اختیاری تنظیمات سیستم فلزیاب میباشد که بر روی عملکرد تشخیص و تفکیک و موارد مربوط به زمین دررابطه با تنظیمات پایه اساسی سیستم فلزیاب تاثیر بسزائی داشته که با بکار گیری صحیح این سیستم فلزیاب میتوان توان واکنش سیستم فلزیاب را تا حد ممکن به نسبت نوع هدف با وضعیت صحنه کار هماهنگ مینماید و به این نوع تنظیمات میکرو ویوی نیز میگویند.

 فلزیاب نقطه زن را میتوان به سیستم فلزیاب اطلاق نمود که بتواند محدوده و دیواره و مرکز هدف یا طلا  را مشخص نماید حال میخواهد این سیستم انتنی یا راداری یا تصویری یا با صدا باشد هرکدام مرکز هدف را مشخص نماید فلزیاب نقطه زن میباشد.

 

مشاهده کاتالوگ فلزیاب  WWW.TJA777.IR

 منبع کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی با کسب مجوز