فلزیاب گلکسی

جدید ترین محصولات فلزیاب کلیه محصولات این شرکت از مرحله طراحی تا تولید در ایران صورت میگیرد. قطعات الکترونیکی و مکاترونیکی به کار رفته در این محصولات از بهترین انواع موجود دنیا میباشد. کلیه محصولات این شرکت دارای گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر در ایران هستند. کلیه مطالب این سایت از کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی میباشد و انتشار با ذکر منبع آزاد است.

کاتالوگ فلزیاب

کاتالوگ های محصولات فلزیاب را میتوانید در سایت فلزیاب طلایاب به آدرس www.tja777.ir مراجعه فرمایید و اطاعات کاملتر را دریافت بفرمایید. منبع اطلاعات ذکر شده کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی با کسب مجوز

کانال ما در تلگرام

کانال ما در تلگرام ادرس ربات تلگرام @FELEZYABBOT یا شماره 09123800094 را در گوشی همراه خود ثبت یا SAVE نمائید درخواست کاتالوک ارسال نموده تا از طریق تلگرام برای شما ارسال گردد یا سئوالات خود را مطرح نمائید تا از طریق تلگرام پاسخ داده شود. شما میتوانید. آخرین اطلاعات ما را در کانال felezyaban مشاهده بفرمایید..

فلزیاب مغناطیسی با فلزیاب فرکانسی تفاوت زیادی داشته و فلزیاب مغناطیسی یا فلزیاب ولتاژ القایی طبق تغییرات در میدان مغناطیس سرجستجوگر عمل نموده و برای همین توان تشخیص اهداف غیر اهنی غیر مغناطیس مانند طلا در عمق زیاد را نداشته زیرا ساختار این دسته فلزیاب مغناطیسی درتشخیص میدان مغناطیس میباشد و فلزیاب فرکانسی طبق اصول تغییرات فرکانس در بازتاب سیگنال علائم انواع فلزات یا طلا نوع هدف یا طلا را مشخص مینماید و فلزیاب مغناطیسی بنابرمغناطیس  میدان الکتریکی شکل گرفته ازالکترون متعلق به هدف اصلی یا طلا واکنش از خود نشان داده و فلزیاب فرکانسی یا فلزیاب فرکانس القایی یا فلزیاب جذبی که دارای قدرت تفکیک با عدد VDI و ابعاد هدف IND SIZE میباشد میتواند نوع انرژی در فرکانس انواع فلزات یا طلا را بنابر جدول تفکیک و تشخیص VDI SCALE تفکیک نماید

تمامی سیستمها فلزیاب و گنج یاب و طلایاب یا راداری به شکلی بنابر مغناطیس و جریان و انرژی عمل مینماید فقط نوع عملیات در تشخیص موج الکترو مغناطیس در فرکانس در جذب و تغییر یا ارسال و دریافت در سیستمها فلزیاب و گنج یاب و طلایاب متفاوت میباشد.

مغناطیس پایه جریان و انرژی و امواج و فرکانس در همه موارد میباشد و نیرو ها بر پایه مغناطیس فعال میگردند و اثر حرکت و تبدیلی نیروها به موج الکترو مغناطیس از مغناطیس و میدان الکتریکی متمایل میگردد.

از انجا که همه مواد دارای جریان انرژی درونی میباشد بطور طبیعی دارای مغناطیس در درون و اطراف خود میباشد.

تمامی سیستمهای رادار و انتنی و فلزیاب و گنج یاب و طلایاب  و فلزیاب سنسور نوری حرارتی راداری تصویری و رادار زمینی دستی بنابر وضعیت فرکانس عمل نموده با تفاوت در شرایط شکل گرفته نوع طراحی سیستمها فلزیاب و گنج یاب و طلایاب با یکدیگر فرق میکنند.