فلزیاب گلکسی

جدید ترین محصولات فلزیاب کلیه محصولات این شرکت از مرحله طراحی تا تولید در ایران صورت میگیرد. قطعات الکترونیکی و مکاترونیکی به کار رفته در این محصولات از بهترین انواع موجود دنیا میباشد. کلیه محصولات این شرکت دارای گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر در ایران هستند. کلیه مطالب این سایت از کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی میباشد و انتشار با ذکر منبع آزاد است.

کاتالوگ فلزیاب

کاتالوگ های محصولات فلزیاب را میتوانید در سایت فلزیاب طلایاب به آدرس www.tja777.ir مراجعه فرمایید و اطاعات کاملتر را دریافت بفرمایید. منبع اطلاعات ذکر شده کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی با کسب مجوز

فلزیاب مغناطیسی با فلزیاب فرکانسی تفاوت زیادی داشته و فلزیاب مغناطیسی یا فلزیاب ولتاژ القایی طبق تغییرات در میدان مغناطیس سرجستجوگر عمل نموده و برای همین توان تشخیص اهداف غیر اهنی غیر مغناطیس مانند طلا در عمق زیاد را نداشته زیرا ساختار این دسته فلزیاب مغناطیسی درتشخیص میدان مغناطیس میباشد و فلزیاب فرکانسی طبق اصول تغییرات فرکانس در بازتاب سیگنال علائم انواع فلزات یا طلا نوع هدف یا طلا را مشخص مینماید و فلزیاب مغناطیسی بنابرمغناطیس  میدان الکتریکی شکل گرفته ازالکترون متعلق به هدف اصلی یا طلا واکنش از خود نشان داده و فلزیاب فرکانسی یا فلزیاب فرکانس القایی یا فلزیاب جذبی که دارای قدرت تفکیک با عدد VDI و ابعاد هدف IND SIZE میباشد میتواند نوع انرژی در فرکانس انواع فلزات یا طلا را بنابر جدول تفکیک و تشخیص VDI SCALE تفکیک نماید

تمامی سیستمها فلزیاب و گنج یاب و طلایاب یا راداری به شکلی بنابر مغناطیس و جریان و انرژی عمل مینماید فقط نوع عملیات در تشخیص موج الکترو مغناطیس در فرکانس در جذب و تغییر یا ارسال و دریافت در سیستمها فلزیاب و گنج یاب و طلایاب متفاوت میباشد.

مغناطیس پایه جریان و انرژی و امواج و فرکانس در همه موارد میباشد و نیرو ها بر پایه مغناطیس فعال میگردند و اثر حرکت و تبدیلی نیروها به موج الکترو مغناطیس از مغناطیس و میدان الکتریکی متمایل میگردد.

از انجا که همه مواد دارای جریان انرژی درونی میباشد بطور طبیعی دارای مغناطیس در درون و اطراف خود میباشد.

تمامی سیستمهای رادار و انتنی و فلزیاب و گنج یاب و طلایاب  و فلزیاب سنسور نوری حرارتی راداری تصویری و رادار زمینی دستی بنابر وضعیت فرکانس عمل نموده با تفاوت در شرایط شکل گرفته نوع طراحی سیستمها فلزیاب و گنج یاب و طلایاب با یکدیگر فرق میکنند.