فلزیاب گلکسی

جدید ترین محصولات فلزیاب کلیه محصولات این شرکت از مرحله طراحی تا تولید در ایران صورت میگیرد. قطعات الکترونیکی و مکاترونیکی به کار رفته در این محصولات از بهترین انواع موجود دنیا میباشد. کلیه محصولات این شرکت دارای گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر در ایران هستند. کلیه مطالب این سایت از کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی میباشد و انتشار با ذکر منبع آزاد است.

کاتالوگ فلزیاب

کاتالوگ های محصولات فلزیاب را میتوانید در سایت فلزیاب طلایاب به آدرس www.tja777.ir مراجعه فرمایید و اطاعات کاملتر را دریافت بفرمایید. منبع اطلاعات ذکر شده کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی با کسب مجوز

فلزیاب توان تفکیک طلا یا انواع فلزات یا فلزیاب توان تنظیمات تفکیک طلا یا انواع فلزات را از نوع طراحی مدار خود دارا میباشد و قدرت تنظیمات میتواند قدرت تفکیک را در فلزیاب تعیین نماید و شکل تنظیمات برای تفکیک در فلزیاب ها به نسبت نوع مدار فلزیاب ها متفاوت میباشد برای فلزیاب از نوع فلزیاب پالسی یا فلزیاب وی ال اف VLF یا فلزیاب بی اف اوBFO یا فلزیاب تی ار TR و .... یا هر نوع فلزیاب ولتاژ القائی یا مغناطیسی  یا مگنت یا یون یاب یا تسلا یا مگنتومترتفکیک در اصل تشخیص تفاوت فلز اهنی و غیر اهنی میباشد و فلزیاب فرکانس القایی یا فلزیاب جذبی با تفکیک عدد VDI دارای تنظیمات پایه اساسی BASIC ADJUST و تنظیمات اختیاری PRO OPTION که زیر مجموعه تنظیمات پایه اساسی BASIC ADJUST است میباشد که قدرت تفکیک در تنظیمات را تعیین مینماید تا خطا در فلزیاب کاهش یابد

فلزیاب یا طلایاب یا گنج یاب توان تفکیک اهداف را دارا است ولی اختیار تنظیم ان با اپراتور یا کاربر است

تنظیمات اختیاری یا پرواپشن PRO-OPTION در کنترل تنظیمات پایه های اساسی BASIC ADJUSTMENT میتواند اثر بکذارد این تنظیمات تا ان محدودای قابل اثر است که در ان صحنه کار منابع بحران زا را مجزا از شرایط  هدف مورد نظر نماید.

تغییرات جزئی در تنظیمات پایه های اساسی BASIC ADJUSTMENT بوسیله تنظیمات پرو اپشن PRO OPTION یا تنظیمات اختیاری در فلزیاب یا طلایاب یا گنج یاب حاصل میگردد .

تنظیمات اختیاری یا پرو اپشن PRO-OPTION ان قسمتی را که توسط تنظیمات اساسی BASIC ADJUSTMENT در فلزیاب یا طلایاب یا گنج یاب ایجاد نمیگردد در ان قسمت از تنظیمات بوسیله تنظیمات اختیاری PRO-OPTION ایجاد میگردد و در مراحلی از تنظیمات اختیاری توان ان از حد تنظیم پایه اساسی BASIC ADJUSTMENT را به سمت مرز مطلوب تر افزایش میدهد.