فلزیاب گلکسی

جدید ترین محصولات فلزیاب کلیه محصولات این شرکت از مرحله طراحی تا تولید در ایران صورت میگیرد. قطعات الکترونیکی و مکاترونیکی به کار رفته در این محصولات از بهترین انواع موجود دنیا میباشد. کلیه محصولات این شرکت دارای گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر در ایران هستند. کلیه مطالب این سایت از کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی میباشد و انتشار با ذکر منبع آزاد است.

کاتالوگ فلزیاب

کاتالوگ های محصولات فلزیاب را میتوانید در سایت فلزیاب طلایاب به آدرس www.tja777.ir مراجعه فرمایید و اطاعات کاملتر را دریافت بفرمایید. منبع اطلاعات ذکر شده کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی با کسب مجوز

قدرت دید فلزیاب با تفکیک به نوع طراحی مدار ان فلزیاب وابسته میباشد و هر نوع فلزیاب قدرت تفکیک با اصول علمی تفکیک در رادار را نداشته و تعداد از فلزیاب ها که فلزیاب مغناطیسی یا فلزیاب ولتاژ القایی یا مغناطیس سنج میباشد از اصول طراحی مدار طبق اصول رادار نمی باشد و برای همین قدرت تفکیک انواع فلزات بخصوص طلارا در عمق زیاد نداشته و عملکرد این دسته فلزیاب ها یا دستگاه ها از تغییرمغناطیس در میدان مغناطیس میباشد که این وضعیت قدرت تشخیص طلا در عمق زیاد را از تشخیص مدار این فلزیاب ها یا دستگاه ها میگیرد

بکارگیری سیستمهای یابنده یا دتکتور یا فلزیاب و معدنیاب و رادار زمینی دستی و فلزیاب فرکانس القایی یا فلزیاب جذبی یا فلزیاب سنسور نوری حرارتی راداری در زمینه گنج یابی یا اثار باستانی دارای عملکردی مورد تائید و مسلم و قطعی و صد در صدی نمی باشد ولی نسبت به دیگر فلزیاب ها توانایی بالاتری در تفکیک طلا در عمق زیاد در هر نوع شرایط نامطلوب از نظر مواد معدنی و مناب صحنه کار ار دارا است و هر اپراتور به نسبت فعالیت خود سیستم فلزیاب دراختیارخود را میتواند تنظیم نماید تا در ان نوع فعالیت بتواند سیستم فلزیاب را اماده کارائی بالا نماید.

دید جداسازی سیستم فلزیاب عبارتند از سطح مورد ارزیابی توسط سیستم فلزیاب با توجه به نوع تنظیم برای هدف مورد نظریا طلا میباشد.

در زمینه عملیات با سیستم انتن دار اپراتور باید اجازه دهد سیستم فلزیاب بطور طبیعی و کامل عمل نماید.

توان تشخیص سیستم فلزیاب را در جهت بدست اوردن علائم هدف مورد نظریا طلا را نیزدید سیستم فلزیاب میگویند.