فلزیاب گلکسی

جدید ترین محصولات فلزیاب کلیه محصولات این شرکت از مرحله طراحی تا تولید در ایران صورت میگیرد. قطعات الکترونیکی و مکاترونیکی به کار رفته در این محصولات از بهترین انواع موجود دنیا میباشد. کلیه محصولات این شرکت دارای گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر در ایران هستند. کلیه مطالب این سایت از کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی میباشد و انتشار با ذکر منبع آزاد است.

کاتالوگ فلزیاب

کاتالوگ های محصولات فلزیاب را میتوانید در سایت فلزیاب طلایاب به آدرس www.tja777.ir مراجعه فرمایید و اطاعات کاملتر را دریافت بفرمایید. منبع اطلاعات ذکر شده کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی با کسب مجوز

کار کردن با فلزیاب انتنی ان زمان قابل قبول و دقیق میباشد که فلزیاب انتنی از نوع فلزیاب فرکانس القایی یا فلزیاب جذبی با تنظیمات عدد VDI طبق جدول تفکیک و تشخیص VDI SCALE میباشد و در کار کردن با فلزیاب انتنی برای تفکیک با تعیین عدد VDI باید بتواند طلا و نقره و مس و روی و اهن و نیکل و الومینیوم را با تعیین عدد VDI تشخیص داده و تفکیک نماید و با تغییر عدد تنظیمات ابعاد هدف IND SIZE یا ترشهولد THRESHOLD الیاژ یا ذرات را تشخیص داده تا خطا از دید فلزیاب انتنی از بین برود

ان عده ای که با اینگونه سیستمها فلزیاب انتنی یا طلایاب انتنی یا گنج یاب انتنی نمی خواهند هدف را کاوش نماید و بهانه میاورند یا ان گروهی که واقعاً با نوع عملیات فلزیاب انتنی یا طلایاب انتنی یا گنج یاب انتنی یا سیستم انتن دار یا انتنی  برای یافتن هدف اشنائی ندارند دو دسته متفاوت میباشند.

انها که کار کردن با فلزیاب انتنی یا طلایاب انتنی یا گنج یاب انتنی بلد نمی باشند عملیات جستجو را در بدست اوردن محل هدف با کدام شکل باید انجام رسانند بهترین روش ان است که نوع روش عملیاتی را با پنهان نمودن هدف در نقاط گوناگون و عمق مختلف مرحله به مرحله بدست اورند.