فلزیاب گلکسی

جدید ترین محصولات فلزیاب کلیه محصولات این شرکت از مرحله طراحی تا تولید در ایران صورت میگیرد. قطعات الکترونیکی و مکاترونیکی به کار رفته در این محصولات از بهترین انواع موجود دنیا میباشد. کلیه محصولات این شرکت دارای گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر در ایران هستند. کلیه مطالب این سایت از کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی میباشد و انتشار با ذکر منبع آزاد است.

کاتالوگ فلزیاب

کاتالوگ های محصولات فلزیاب را میتوانید در سایت فلزیاب طلایاب به آدرس www.tja777.ir مراجعه فرمایید و اطاعات کاملتر را دریافت بفرمایید. منبع اطلاعات ذکر شده کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی با کسب مجوز

البته بیشتر سیستمهای که مشاهده مینمائید به نام خارجی با سایت و تلفن و ادرس خارجی با مبلغ کلان به ما معرفی مینمایند ایرانی می باشد و بیشتر مدارات انها کپی شده از روی سیستمهای قدیمی میباشد و یک صفحه نمایشکر یا دیجیتال به ان اضافه نموده تا ما را گول بزنند و تهیه سایت و تلفن های مجزائی اینترنتی بسیار از طریق اینترنت اسان و ارزان میباشد که این دسته اشخاص تهیه نموده و برای اثبات اینکه سیستمهای خود را خارجی و دارای توان بالا معرفی نمایند و سیستمهای ایرانی را بد جلوه دهند این سایت ها یا شماره تلفن یا ادرسهای اینترنتی یا موارد دفاتر تقلبی را برای خریدار ایجاد نموده و معرفی مینمایند البته گفتم که حتی برای بدست اوردن پول هنگفت بدون دردسر این اشخاص اقدام به ایجاد دفاتر در کشورهای دیگر نموده اند.

حتی یکی دو مورد را تحقیق کردم  و متوجه شدم که در کشورهای خلیج فارس و در کشورهای اروپائی دفتر باز نموده و سیستمهای ایرانی را به نام خارجی به خریداران ایرانی در ایران معرفی مینماید و برای جلب اعتماد خریداران این دفاتر را بعنوان اعتبار خود برای تائید خارجی بودن محصول خود معرفی مینمایند.

یکی از این سایت ها و اشخاص تصاویری شبیه کارخانه و سوله نیز در ان مشاهده میگردید و محل کار برادر فردی بود که در ایران میکفت سیستم من خارجی است و ان محل که در تصاویر مشاهده میگردید محل انبار بوده و برادر او در ان محل نگهبان در یک کشور اروپائی میباشد و تصاویر را از دفتر و محل سوله تهیه نموده بود تا بتواند توجه خریداران را جلب نماید.

برای همین متوجه شدم این شرکت ها و افراد به دلیل اینکه نمی توانند از نظر تکنولوژی با شرکت جویندگان اسیا رقابت نماید در زمان خرید من نیز از سیستمهای این شرکت بدگوئی مینمودند.