فلزیاب گلکسی

جدید ترین محصولات فلزیاب کلیه محصولات این شرکت از مرحله طراحی تا تولید در ایران صورت میگیرد. قطعات الکترونیکی و مکاترونیکی به کار رفته در این محصولات از بهترین انواع موجود دنیا میباشد. کلیه محصولات این شرکت دارای گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر در ایران هستند. کلیه مطالب این سایت از کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی میباشد و انتشار با ذکر منبع آزاد است.

کاتالوگ فلزیاب

کاتالوگ های محصولات فلزیاب را میتوانید در سایت فلزیاب طلایاب به آدرس www.tja777.ir مراجعه فرمایید و اطاعات کاملتر را دریافت بفرمایید. منبع اطلاعات ذکر شده کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی با کسب مجوز

برای اینکه در فلزیاب فرکانسی قدرت تشخیص میدان الکتریکی و مغناطیسی که حاصل امواج الکترو مغناطیس است افزایش یابد فلزیاب فرکانسی یا فلزیاب جذبی به شکلی طراحی میگردد که بتواند در یک زمان و همراه هم یا بصورت جداگانه از کوئل الکترونیکی لیزری یا لوپ سیم پیچ یا کوئل سیم پیچ بهره برد  و این اصل بیشتر برای افزایش  توان حذف خطا و تفکیک طلا یا انواع فلزات در عمق زیاد یا زمین الوده و کوهستانی است

اگر اپراتور یا کاربر بخواهد توان سیستم فلزیاب فرکانسی یا یا طلایاب جذبی را افزایش دهد میتواند در کنار کوئل الکترونیکی لیزری سنسوری از کوئل یا لوپ معمولی سیم پیچ نیز بهره برده شود.

البته طراحان مدار سخت افزار اینگونه فلزیاب فرکانسی یا فلزیاب جذبی یا معدن یاب و رادار زمینی دستی که دارای تنظیمات تفکیک و تشخیص ادیت EDIT و سطح و حجم ترشهولد THRESHOLD میباشد و با کوئل الکترونیکی لیزری عمل مینماید بصورتی طراحی نموده اند که  با کوئل معمولی مغناطیسی و کوئل الکترونیکی لیزری یا دیگر سرجستجوگرهای دارای سنسور مختلف مستقل مانند سنسور التراسونیک یا سنسور نوری حرارتی در وضعیت مشترک و هماهنگ با مدار سخت افزار فلزیاب مربوطه عمل نماید.