فلزیاب گلکسی

جدید ترین محصولات فلزیاب کلیه محصولات این شرکت از مرحله طراحی تا تولید در ایران صورت میگیرد. قطعات الکترونیکی و مکاترونیکی به کار رفته در این محصولات از بهترین انواع موجود دنیا میباشد. کلیه محصولات این شرکت دارای گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر در ایران هستند. کلیه مطالب این سایت از کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی میباشد و انتشار با ذکر منبع آزاد است.

کاتالوگ فلزیاب

کاتالوگ های محصولات فلزیاب را میتوانید در سایت فلزیاب طلایاب به آدرس www.tja777.ir مراجعه فرمایید و اطاعات کاملتر را دریافت بفرمایید. منبع اطلاعات ذکر شده کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی با کسب مجوز

 فلزیاب که بتواند حفره و چاه و انواع تغییرات زمین را تشخیص داده و مشخص نماید باید تنظیمات با عدد وی دی ای VDI در ادیت EDIT دارا باشد و حفره یا چاه یا خلاء بطور طبیعی بر روی علائم ارسالی و دریافتی هر سیستم فلزیاب تاثیر خواهد گذاشت و موجب تغییر ان علائم از شکل اولیه به حالت مربوط به ان محدوده میگردد.

هر گونه چاه یا کانال یا قنات یا تغییر در لایه های زیرین زمین موجب انحراف در تشخیص سیستم فلزیاب یا واکنش فلزیاب بخصوص ردیاب خوراکی یا فلزیاب مغناطیسی یا پالسی یا مغناطیس سنج مگنتومتر به جای طلا یا هدف مورد نظرمیگردد.

چاه یا کانال یا حالت هوازدهی یا هرگونه تغییر نسبت به شرایط عادی زمین موجب پائین امدن مقاومت ان قسمت صحنه کار میگردد و همین عامل میتواند موجب جذب یا حرکت علائم یک هدف به ان قسمت یا نقطه در صحنه کار گردد.

ساختار ترکیبی هر قسمت از زمین یا صحنه کار که با دیگر قسمتها متفاوت باشد میتواند شرایط شکست یا خلاء در علائم را پدید اورد.

در سیستمهای فلزیاب فرکانسی یا فلزیاب جدبی که دارای تنظیمات تفکیک و تشخیص EDIT یا VDI DISC و سطح و حجم ترشهولد THRESHOLD یا تارگت ایکس TARGET X میباشد این اجازه را به اپراتور یا کاربر میدهد که با تغییر اعداد حفره یا جای خالی یا جای دست خورده را مشخص نماید.

البته اگر نقطه ای حفاری شده باشد و روی ان باز باشد دارای مقاومت بالاتر نسبت به اطراف خود میباشد و در این محدوده میتوانید هدف یا طلا در ان نقطه قرارداده و تمرین نمائید.

هرگونه تغییر که در زیر زمین یا هوا موجب تغییرات در شرایط علائم سیستم فلزیاب یا معدن یاب یا رادار زمینی دستی گردد خلاء زمینی یا هوائی به ان میگویند.