فلزیاب گلکسی

جدید ترین محصولات فلزیاب کلیه محصولات این شرکت از مرحله طراحی تا تولید در ایران صورت میگیرد. قطعات الکترونیکی و مکاترونیکی به کار رفته در این محصولات از بهترین انواع موجود دنیا میباشد. کلیه محصولات این شرکت دارای گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر در ایران هستند. کلیه مطالب این سایت از کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی میباشد و انتشار با ذکر منبع آزاد است.

کاتالوگ فلزیاب

کاتالوگ های محصولات فلزیاب را میتوانید در سایت فلزیاب طلایاب به آدرس www.tja777.ir مراجعه فرمایید و اطاعات کاملتر را دریافت بفرمایید. منبع اطلاعات ذکر شده کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی با کسب مجوز

فروش فلزیاب حرفه ای زمانی موثر است که فلزیاب از نوع حرفه ای در تنظیمات باشد و هر نوع یابنده یا فلزیاب و معدن یاب و رادار زمینی دستی شرایط خاص خود را دارا میباشد که فروشنده باید ان مطالب را به خریدار سیستم فلزیاب مطرح یا اعلام نماید که این مطالب برای اپراتور از منابع عملکردی سیستم فلزیاب الزام اور است.

دانستن موضوعاتی که واقعیت عملکرد سیستم ها فلزیاب را مشخص مینماید اپراتور را به راهکار بهتر برای کسب نتایج موفقیت امیز راهنمائی مینماید و ایراد کار اپراتور با فلزیاب مشخص میگردد تا با تغییر در تنظیمات شرایط مطلوب برای کاوش طلا یا هدف اصلی افزایش یابد.

فروشنده باید صادقانه در رابطه با این نوع سیستمها فلزیاب مطالب را ابراز نماید ولی اگر یک فروشنده یا تولید کننده واقعیت را ابراز نماید و این مطالب خوشایند خریدار نیاید موجب میگردد که خریدار به سمت مطالبی تمایل پیدا نماید که دیگر فروشندگان به انگیزه جلب خریدار به دروغ ابراز مینماید.

خریدار باید واقعیت را قبول نموده و بنابر حقیقت سیستم فلزیاب مورد نظر خود را انتخاب نماید.

تمامی سیستمهای فلزیاب و معدن یاب و رادار زمینی دستی بصورت نسبی عمل نموده

 تجربه اپراتور در تشخیص سیستم فلزیاب و تنظیمات و مختصات یابی بسیار مهم میباشد و تشخیص اپراتور یا کاربر بر روی موفقیت با فلزیاب اثر بالائی دارد البته در صورتیکه در زمان خرید ان فلزیاب توان و قدرت تفکیک طلا در عمق زیاد داشته باشد