فلزیاب گلکسی

جدید ترین محصولات فلزیاب کلیه محصولات این شرکت از مرحله طراحی تا تولید در ایران صورت میگیرد. قطعات الکترونیکی و مکاترونیکی به کار رفته در این محصولات از بهترین انواع موجود دنیا میباشد. کلیه محصولات این شرکت دارای گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر در ایران هستند. کلیه مطالب این سایت از کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی میباشد و انتشار با ذکر منبع آزاد است.

کاتالوگ فلزیاب

کاتالوگ های محصولات فلزیاب را میتوانید در سایت فلزیاب طلایاب به آدرس www.tja777.ir مراجعه فرمایید و اطاعات کاملتر را دریافت بفرمایید. منبع اطلاعات ذکر شده کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی با کسب مجوز

نقطه زنی با سیستم فلزیاب انتنی یا انتن دار یا رادار زمینی دستی از مواردی است که با این دسته سیستمها فرکانسی یا جذبی میتوان به راحتی انجام داد.

روش نقطه زنی با سیستم انتن دار یا فلزیاب انتنی بنابر خطوط اضلاع و زاویه و مثلث و مربع به انجام میرسد و روش نقطه زنی در مرکز هدف یا طلا از موضوعاتی میباشد که اپراتور باید با دقت زوایا و اضلاع را به صورت مختصات در روی زمین صحنه کار به هم متصل نماید تا نقطه اصلی طلا یا هدف بدست اید.

برترین روش کاوش طلا یا انواع فلزیاب و مسیر یابی و نقطه زنی با سیستمهای فلزیاب انتنی یا انتن دار بخصوص با جفت دسته انتن میباشد.

نقطه زنی با فلزیاب انتنی از نوع فلزیاب فرکانسی یا فرکانس القائی یا فلزیاب جذبی یا رادار زمینی دستی با تنظیمات تفکیک و تشخیص ادیت  EDIT و سطح و حجم ترشهولد THRESHOLD از مواردی میباشد که با عملکرد و تجربه اپراتور رابطه مستقیم دارد.