فلزیاب گلکسی

جدید ترین محصولات فلزیاب کلیه محصولات این شرکت از مرحله طراحی تا تولید در ایران صورت میگیرد. قطعات الکترونیکی و مکاترونیکی به کار رفته در این محصولات از بهترین انواع موجود دنیا میباشد. کلیه محصولات این شرکت دارای گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر در ایران هستند. کلیه مطالب این سایت از کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی میباشد و انتشار با ذکر منبع آزاد است.

کاتالوگ فلزیاب

کاتالوگ های محصولات فلزیاب را میتوانید در سایت فلزیاب طلایاب به آدرس www.tja777.ir مراجعه فرمایید و اطاعات کاملتر را دریافت بفرمایید. منبع اطلاعات ذکر شده کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی با کسب مجوز

تعیین فاصله بین دیواره طلا از اضلاع متفاوت با فلزیاب انتنی میتواند وضعیت اندازه طلا یا ابعاد هدف را مشخص نماید و با ردیاب فرکانسی الکترونیکی یا فلزیاب انتنی میتوان تفاوت فاصله بین دیوارها طلا یا هدف در اضلاع را مشخص نموده تا موقعیت مرکز طلا یا هدف مشخص گردد  که اپراتور با بدست اوردن زوایا و دیواره هدف میتواند محدوده اطراف طلا یا هدف را تعیین نماید.

اپراتور با فلزیاب انتنی فرکانسی یا فرکانس القائی یا فلزیاب جذبی یا رادار زمینی دستی با تنظیمات تفکیک و تشخیص ادیت EDIT یا وی دی ای دیسک VDI DISC و سطح و حجم ترشهولد THRESHOLD  یا اتوتراک AUTO TRAC یا GEB باید این جهات زاویه را علامتگذاری نموده تا در زمان رسم مختصات بر روی صفحه صحنه کار بتواند محل اریب یا ضربدر یا تفریق را از حرکت انتن در زاوایا را بدست اورد تا بتواند موقعیت طلا یا هدف را با تغییر تنظیمات مورد ارزیابی قرار دهد

در نتیجه سیستم فلزیاب انتنی ابتدا واکنش اولیه را بر روی دیواره طلا یا هدف از خود نشان میدهند و سپس اپراتور باید از بین این ایواره ها مرکز طلا یا  هدف را تعیین نماید.