فلزیاب گلکسی

جدید ترین محصولات فلزیاب کلیه محصولات این شرکت از مرحله طراحی تا تولید در ایران صورت میگیرد. قطعات الکترونیکی و مکاترونیکی به کار رفته در این محصولات از بهترین انواع موجود دنیا میباشد. کلیه محصولات این شرکت دارای گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر در ایران هستند. کلیه مطالب این سایت از کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی میباشد و انتشار با ذکر منبع آزاد است.

کاتالوگ فلزیاب

کاتالوگ های محصولات فلزیاب را میتوانید در سایت فلزیاب طلایاب به آدرس www.tja777.ir مراجعه فرمایید و اطاعات کاملتر را دریافت بفرمایید. منبع اطلاعات ذکر شده کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی با کسب مجوز

کانال ما در تلگرام

کانال ما در تلگرام ادرس ربات تلگرام @FELEZYABBOT یا شماره 09123800094 را در گوشی همراه خود ثبت یا SAVE نمائید درخواست کاتالوک ارسال نموده تا از طریق تلگرام برای شما ارسال گردد یا سئوالات خود را مطرح نمائید تا از طریق تلگرام پاسخ داده شود. شما میتوانید. آخرین اطلاعات ما را در کانال felezyaban مشاهده بفرمایید..

خطا فلزیاب در زمین کوهستانی یا زمین الوده افزایش میابد و در کار فلزیاب در زمین کوهستانی یا سنگلاخ نوع تنظیمات اثر بالائی در حذف خطا در تشخیص یا تفکیک و پاسخ فلزیاب دارد و در زمینهای الوده یا سفت و سخت سیگنال علائم پراکنده از دیگر منابع و حتی خود طلا یا هدف مورد نظر شکل میگیرد و سرعت و دقت تشخیص سیستم فلزیاب را کاهش میدهد که تغییر در تنظیمات متناسب در فلزیاب فرکانسی یا فرکانس القایی یا فلزیاب جذبی یا رادار زمینی دستی با تنظیمات تفکیک ادیت EDIT و ترشهولد THRESHOLD به همراه تنظیماتی چون ریکاوری اسپید RECOVERY SPEED و مدلیشن MOUDULATION با شرایط صحنه کار میتواند توان سیستم فلزیاب را برای تشخیص محدوده طلا یا هدف و فلزیاب مورد نظر در نقطه زنی افزایش دهد.