فلزیاب گلکسی

جدید ترین محصولات فلزیاب کلیه محصولات این شرکت از مرحله طراحی تا تولید در ایران صورت میگیرد. قطعات الکترونیکی و مکاترونیکی به کار رفته در این محصولات از بهترین انواع موجود دنیا میباشد. کلیه محصولات این شرکت دارای گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر در ایران هستند. کلیه مطالب این سایت از کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی میباشد و انتشار با ذکر منبع آزاد است.

کاتالوگ فلزیاب

کاتالوگ های محصولات فلزیاب را میتوانید در سایت فلزیاب طلایاب به آدرس www.tja777.ir مراجعه فرمایید و اطاعات کاملتر را دریافت بفرمایید. منبع اطلاعات ذکر شده کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی با کسب مجوز

فلزیاب انتنی کاوش طلا GOLD DISCOVERY یا تفکیک طلا GOLD DISCRIMINATION  را در شعاع زنی RADIUS یا نقطه زنی DC / MOTION دارا میباشد به شرط انکه ان  فلزیاب انتنی کاوش طلا در شعاع زنی و نقطه زنی طبق اصول رادار عمل نماید و باید دارای تنظیمات تفکیک و تشخیص EDIT و سطح و حجم ترشهولد THRESHOLD باشد و فلزیاب  انتنی عملیات جستجو را برای کاوش طلا یا انواع فلزات METAL TYPES طبق عدد VDI در مسیر یابی یا نقطه زنی NON MOTION در زمان تمرین به انجام رساند توان قدرت خود را نشان داده و برای مشخص نمودن مرکز هدف TARGET CENTER یا طلا GOLD CENTER نیازمند عملیات جستجو با روش صحیح و ترسیم مختصات مسیر یابی یا شعاع زنی و تشگیل دیواره هدف برای نقطه زنی میباشد.