فلزیاب گلکسی

جدید ترین محصولات فلزیاب کلیه محصولات این شرکت از مرحله طراحی تا تولید در ایران صورت میگیرد. قطعات الکترونیکی و مکاترونیکی به کار رفته در این محصولات از بهترین انواع موجود دنیا میباشد. کلیه محصولات این شرکت دارای گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر در ایران هستند. کلیه مطالب این سایت از کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی میباشد و انتشار با ذکر منبع آزاد است.

کاتالوگ فلزیاب

کاتالوگ های محصولات فلزیاب را میتوانید در سایت فلزیاب طلایاب به آدرس www.tja777.ir مراجعه فرمایید و اطاعات کاملتر را دریافت بفرمایید. منبع اطلاعات ذکر شده کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی با کسب مجوز

عمق فلزیاب بستگی به توان مدار فلزیاب داشته و نقشه فلزیاب یا مدار را که طراح ان طراحی مینماید بستگی دارد دارای چه نوع طراحی است و چه میزان قدرت دارد نوع طراحی مدار فلزیاب بر روی توان عمق فلزیاب تاثیر داشته و اینکه عمق فلزیاب ها با همدیگر متفاوت است میتواند از نوع مدار و شکل نوع قطعات بکار برده شده میباشد امکان دارد دو سیستم فلزیاب دارای یک مدار مشترک یا یک شکل باشد ولی نوع قطعات ان با یکدیگر متفاوت باشد و تنظیمات متصل به مدار یک شکل در دو دستگاه متفاوت یکی نباشد و همین عامل میتواند در توان تشخیص عمق فلزیاب اثر گذاشته یا توان تفکیک و تشخیص انها با یکدیگر متفاوت باشد توان فلزیاب در تفکیک و تشخیص عمق و توان عمق گیری در عمق زیاد به  نوع طراحی ان مدار و قطعات ان بستگی دارد .

WWW.TJA777.IR

WWW.RDT11.COM

    09126270600

77071446 021

فلزیاب | طلایاب | تریشورز

فلزیاب

فلزیاب

گنج یاب